Flexibilní cloudové řešení na míru
Záloha jako služba
Kompletní správa IT
flexCloud BackUPbezpečné zálohování dat na cloudu


Zálohování dat je nezbytné, zároveň ale bohužel taky únavné, nákladné (externí disky, datové servery) a často i neúčinné. Při poruše či ztrátě hardwaru přijdete o vše. Zálohovací služba flexCloud BackUP vám proti tomu bude znít jako rajská hudba. Probíhá online a zcela automaticky, nepotřebujete ani jeden kus železa navíc, data jsou v absolutním bezpečí a lze je v případě potřeby kdykoli obnovit.

Hlavní výhody systému flexCloud BackUp

  • dostupnost pro všechny běžné operační systémy
  • snadná instalace a intuitivní ovládání
  • nevyžaduje žádné investice do speciálního vybavení
  • rychlé obnovení dat v případě potřeby
  • dostupný profesionální helpdesk
  • data chráněná špičkovými technologiemi
  • záloha je duplikována v sekundárním úložišti

Jak to funguje

flexCloud BackUp nevyžaduje žádné investice do nového zařízení ani pořizování vlastního zálohovacího centra. Ať už potřebujete ochránit citlivé informace o svých klientech, podrobné popisy výrobních procesů, anebo třeba zdrojové kódy aplikací, rádi vám pomůžeme a data bezpečně uložíme na našich datových serverech.

Systém flexCloud BackUp umožňuje snadnou instalaci v systémech Windows, Linux i OS X a následně už se o všechno postará sám. Svá data budete nejprve ukládat na vlastní diskové pole přesně tak, jak jste zvyklí. Odtud se automaticky replikují do našeho cloudového úložiště, kde už je s pomocí nejnovějších technologií ochráníme my. Můžete zapomenout na strach z nebezpečných virů či neopatrného zacházení s klávesou „delete“. Pokud bude potřeba, data vám snadno obnovíme. Vaše záloha navíc bude ležet ve dvou identických kopiích ve dvou různých lokalitách, takže ani přírodní katastrofa či jaderná exploze vás o data nepřipraví.

Krom stabilního a snadno ovladatelného systému získáte k dispozici také helpdesk, jehož pracovníci vám v případě potřeby pomohou.

Staňte se našimi partnery

Podnikáte v oblasti IT? Využijte zajímavou obchodní příležitost a nabídněte zákazníkům naše služby. S nulovými počátečními náklady a bez nutnosti upisovat se k jakémukoli minimálnímu odběru.


BackUp

Hosting a správa serverů
Špičkové cloudové zálohování pro podnikatele i soukromé osoby. Chrání data, umožňuje jejich obnovu a šetří čas i peníze.

Více o službě Objednat

Sharefile

Zálohování dat jako služba
Zjednodušte práci sobě i svým zaměstnancům. Se službou Sharefile budete mít aktuální data k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Více o službě Objednat

vDesktop

Zajištění infrastruktury
Dokumenty a aplikace z vašeho počítače dostupné kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení. Stačí připojení k internetu.

Více o službě Objednat

Complete

Kompletní správa IT
Pomůžeme vám najít funkční i ekonomicky výhodné nastavení veškeré IT infrastruktury vaší společnosti.

Více o službě Objednatprofesionální cloudové
řešení
pro malé a střední firmy

IBM IBM Flex System Citrix Service Provider Acronis Partner Microsoft Partner

Službu

flexCloud.cz logo

zajišťuje

LaConex logo

Svatoslavova 355/8
Praha 4 — 148 00
IČ: 28214161
DIČ: CZ28214161Mobil: +420 237 837 601
E-mail: info@flexcloud.cz

www.laconex.cz