Flexibilní cloudové řešení na míru
Záloha jako služba
Kompletní správa IT
flexCloud Sharefilesdílení dokumentů bez omezení


FlexCloud Sharefile vám umožní mít aktualizované dokumenty vždy po ruce a sdílet je s libovolným počtem dalších uživatelů napříč zeměkoulí. Službu Sharfile americké společnosti Citrix dnes a denně používají miliony lidí po celém světě. V České republice ji nabízíme jako jediní - s veškerou podporou v češtině.

Hlavní výhody systému flexCloud Sharefile

  • vysoký stupeň zabezpečení (snad proto je oblíbená mezi právníky)
  • každý uživatel má svou složku, do níž bezpečně ukládá všechny dokumenty a soubory
  • možnost zakládat také sdílené složky
  • snadné sdílení i velkých souborů prostým kliknutím bez stahování dat či nutnosti instalace jakýchkoli pluginů
  • mobilní aplikace pro iOS, Android, Windows i Blackberry
  • možnost obrandovat aplikaci vašimi barvami

Jak to funguje

FlexCloud Sharefile je cloudová služba určená k snadnému sdílení a zálohování dat. Její velká přidaná hodnota spočívá ve vysokém stupni zabezpečení, kvůli němuž si službu pořizují například právní společnosti. Každý uživatel dostane svou vlastní složku, kam může bezpečně ukládat všechny dokumenty a soubory, které potřebuje. Můžete zakládat také sdílené složky a zjednodušit tak práci zaměstnancům i ve chvílích, kdy se jejich pracovní stoly nacházejí třeba na opačných koncích republiky či světa.

Umíme to snáze a levněji

V čem spočívá výhoda Sharefilu proti bezplatným verzím cloudových služeb jako Dropbox nebo Google Drive? Kromě zabezpečení či propracovanějších funkcionalit (např. verzování) je to také cena. Jakmile totiž vyčerpáte kapacitu free verze některého z běžných cloudů, budete muset při přechodu do placené verze zaplatit za každého uživatele zvlášť. A co si budeme povídat, při větších počtech zaměstnanců to může být pořádný balík. Každý ze zaměstnanců navíc bude muset zadat nemalé množství údajů a místo pracovního výkonu tak stráví čas nad nesmyslnou byrokracií.

Naproti tomu licenci na používání Sharefile zaplatíte pouze za šéfa a ostatní zaměstnanci do aplikace vstoupí bezplatně. Musí zadat pouze své jméno a e-mail. Výhodou proti užívání rozšířených cloudových služeb také bezpochyby je, že my s vám budeme vše řešit individuálně, což u gigantů typu Googlu samozřejmě nelze očekávat (pokud nejste firma nad 1 000 zaměstnanců).

Fungujeme v češtině a bez časových posunů

Proč si Sharfile pořídit u nás, a ne rovnou od výrobce? Protože vám mnohem efektivněji pomůžeme se zavedením softwaru, poskytneme vám veškerou podporu v češtině a při jednání s vámi nebudeme mít osmihodinový časový posun. A veledůležitá věc na závěr: Veškerá vaše data uložíme na serverech v České republice.


BackUp

Hosting a správa serverů
Špičkové cloudové zálohování pro podnikatele i soukromé osoby. Chrání data, umožňuje jejich obnovu a šetří čas i peníze.

Více o službě Objednat

Sharefile

Zálohování dat jako služba
Zjednodušte práci sobě i svým zaměstnancům. Se službou Sharefile budete mít aktuální data k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Více o službě Objednat

vDesktop

Zajištění infrastruktury
Dokumenty a aplikace z vašeho počítače dostupné kdykoliv, kdekoliv a z jakéhokoliv zařízení. Stačí připojení k internetu.

Více o službě Objednat

Complete

Kompletní správa IT
Pomůžeme vám najít funkční i ekonomicky výhodné nastavení veškeré IT infrastruktury vaší společnosti.

Více o službě Objednatprofesionální cloudové
řešení
pro malé a střední firmy

IBM IBM Flex System Citrix Service Provider Acronis Partner Microsoft Partner

Službu

flexCloud.cz logo

zajišťuje

LaConex logo

Svatoslavova 355/8
Praha 4 — 148 00
IČ: 28214161
DIČ: CZ28214161Mobil: +420 237 837 601
E-mail: info@flexcloud.cz

www.laconex.cz